Розчинники

Розчинники


“НІКА ДРУК” є імпортером високоякісної продукції провідних світових виробників DOW Chemicals, Shell, BASF, Ineos та ін, а також основним оператором на ринку розчинників вітчизняного виробництва.


Вхідний та вихідний контроль якості усієї, як імпортної так і внутрішньої сировини, здійснюється за допомогою сучасного обладнання –  газового хроматографа Agilent 7890A.


hidden

  –

РОЗЧИННИК РФЛ

Сумішевий розчинник високої чистоти з низьким вмістом води, основним компонентом якого є етиловий спирт. Має типовий спирто-ефірний запах, випаровується без сухого залишку і залишкового запаху. Ефективно розріджує спиртові нітроцелюлозні фарби.

 

 

РФЛ ЕТИЛАЦЕТАТНИЙ

Етилацетат — безколірна летюча рідина з приємним фруктовим запахом. Завдяки високому показнику випарованості і низькій поверхневій натяжці, використовується у флексодруці як «прискорювач» коефіцієнту висихання фарби, добавляючись до основного розчинника. В глибокому друці використовується, як розчинник у чистому вигляді.
 

РФЛ МЕТОКСІПРОПАНОЛЬНИЙ / РФЛ ЕТОКСІПРОПАНОЛЬНИЙ

Метоксіпропанол — використовується для сповільненя швидкості випаровування фарби. Завдяки низькій швидкості висихання і великій поверхневій натяжці використовується, як «сповільнювач» у флексодруці і глибокому друці.
 

ІЗОПРОПИЛОВИЙ СПИРТ

Використовується для зволоження в друкарських процесах, у виробництві нітроцелюлозних лаків та розчинників. Широко застосовують у фармацевтиці, медицині, косметиці, виробництві дезинфікуючих засобів.
 

Н-ПРОПАНОЛ

Одноатомний первинний спирт, безбарвна рідина з характерним спиртовим запахом. Використовується як розріджувач для друкарських фарб.
 

БУТИЛАЦЕТАТ

Летюча прозора рідина без кольору, або з легким жовтуватим відтінком, зі специфічним фруктовим, досить приємним запахом. Майже не розчиняється у воді, легко змішується з різними органічними розчинниками, Бутилацетат виготовляють в двох видах: марки А і марки Б. Відмінність полягає в тому, що марка А може бути використана не тільки як розчинник лаків і фарб при їх застосуванні, але і для синтезу різних хімічних продуктів. Марка Б використовується виключно в якості розчинника.
 

ІНШІ

Про наявність інших видів продукції та можливість індивідуальних замовлень запитуйте у менеджерів з продажу.

Відділ витратних матеріалів та розчинників

+38 (068) 902-98-17

a.bilyk@nikadruk.com

Аліна Білик